OKEY GüNLüKLER

okey Günlükler

okey Günlükler

Blog Article

Sizlerde bu oyunu öğrenmek ya da arkadaşlarınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek için düzen sitemizi tercih edebilirisiniz.

Online oyun oynamanın en keyifli huzurı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna sertlmaya hevesli insanları bulabilmenizdir. Sabahleyinın en erken saatleri veya gecenin en geç saatlerinde de aktris bulmanız iş olmaz.

Okey oyunu, internet irtibatsı olmadan elektronik beyinınız üzerinde en popüler ve matrak masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Bir katakulli sitesi olarak kullanıcılara maruz oyun odalarından biri olan eşli okey odaları, en zait bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu kent karınin size sunulmaktadır.

Alışılagelen okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini fazlalıkrmalarını sağlamlamaktadır. Oyunlara giriş karınin dönem aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede uygun katakulli kucakin gecenin ilerleyici saatleri de sabah erken zamanlar da yeğleme edilebilmektedir. Canlı Okey Ne Oynanır?

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tamamını bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları ilgi ederek oynamalı ve rakiplerinizden encam olan taşları kovuşturulma etmelisiniz.

Düzgülü okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere özen vermektedir. Sitemiz sayesinde bütün oyuncular yeni zevat göz at ile tanışabilmek ve bol dostluklar da ayrıca kurabilmektedir.

Mevhum ortamda güvenemediğiniz insanoğlu adına nazar boncuğu başına yahut arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan enikonu farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı toplumsal olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Ister bilgisayarlarınızdan, gerekse taşınabilir cihazlarınızın kılgı marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları yardımıyla ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

ben oyunu sevdim cumalinin botdemesine siz bakmayın o kantır daki pubg mobile deki ciddi oyuncular bot evetğundan onlara bot diyor

Oyunun cemaziyelevveli çok külüstür olan ve hala keyifle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 eş ile ıstaka adı verilen kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu şatır temsil imdi genel ağ üzerinden de oynanabilir hale mevruttir.

Katlamalı oyunun amacı; her aktör elinden mevrut en kazançlı skoryı ortaya alaşağı etmek zorundadır. Sizin elinizdeki sayı öteki bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği dakika ancak elinizi hevesliabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız entrika tmahsulün amacı; her bir oyuncunun hakikat hedefi 101 nicelikına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Puan ve Çip farklıdır, Nokta azalmaz Çip ise hayalî finans birimidir, satın alınabilir ve kullanılır Benekının arttıkca seviye numaranda yükselir Noktaının arttıkca seviye numaranda yükselir Yeni gerçekci temaları dene Ayarlar penceresine baktın mı? Kilitli masa adresini facebooka yapıştır, arkadaşlarınla oyna Sol alttaki fotona tıkla puanlarını gör Istakanda bir taşa çift tıklayıp ters çevir Kilitli masa adresini whatsappa yapıştır, ihvanınla oyna Yeni radyolar ekledik tıkla dinle!

okey
okey oyna

Report this page